Tvorba informačných systémov na mieru

Tvorba informačných systémov

Zaoberáme sa aj tvorbou informačných systémov na mieru, podľa prianí zákazníka. Preferujeme framework Laravel, pomocou ktorého Vám vieme pripraviť kvalitný informačný systém ale aj eshop či prezentačnú stránku firmy za primeranú cenu. Tvorba informačných systémov na mieru.

Pre menej náročné projekty – menšie e-shopy či blogy, používame k tvorbe webov systém WordPress s ktorým bude Vaša stránka vďaka super dizajnu vyzerať moderne.

Tvorba informačných systémov na mieru 1

Funkcionalita pre Váš informačný systém

Pri tvorbe informačných systémov nám ide hlavne o Vašu spokojnosť a preto sa zameriavame na tieto body

Moderný dizajn

Na stránkach používame najmodernejšie dizajny, vďaka čomu bude Váš informačný systém prehľadný a zapáči sa mnohým jej návštevníkom.

SEO optimalizácia

Vďaka SEO optimalizácii bude Váš informačný systém na popredných miestach vyhľadávačov, ako je napr. Google

Responzivita pre informačný systém

Dizajn informačného systému bude responzívny, teda schopný sa automaticky prispôsobiť každému zariadeniu: mobilu, tabletu či PC.

Rýchle načítanie stránky

Našou prioritou je aj rýchle načítanie informačného systému na každom zariadení, vďaka čomu budú spokojní aj návštevníci Vášho systému.

Tvorba informačných systémov na mieru 2
Údržba informačného systému

Vieme sa s Vami dohodnúť na jednorazových úpravách informačného systému , prípadne na týždenných, či mesačných úpravách za paušálny poplatok.

Viacjazyčnosť informačného systému

Vaš informačný systém môže byť preložená do viacerých jazykov.

Google Analytics

Pomocou služby Google Analytics sa dozviete, napríklad koľko ľudí navštevuje Váš informačný systém , z akých krajín a zariadení je navštevovaný, alebo ďalšie cenné informácie.

Google AdWords

Aby Váš  informačný systém pritiahol viac ľudí, vieme ho propagovať napríklad pomocou vyhľadávača Google s nástrojom Google AdWords , vďaka čomu sa zobrazí na prvých miestach tohto vyhľadávača. Ďalšou obľúbenou variantou je reklama na Facebooku.

Tvorba informačných systémov – cenník

Ak si nebudete vedieť vybrať, nevadí!

Kontaktuje nás, akú stránku potrebujete a my Vám poradíme, čo je pre Vás najvhodnejšie.

Údržba systému

od 10 €/ hod

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o vytvorenie informačného systému, alebo o tvorbu webovej stránky, napíšte nám email vyplnením formulára nižšie,

prípadne volajte na číslo 0902 132 128